Faq

 • Čo je to Colossus Tournament?

  Colossus Tournament je online Esports platforma, ktorá umožnuje hráčom súťažiť v ich obľúbených herných tituloch pri možnosti zisku reálnych peňazí. Naše služby sú dostupné na všetkých konzolách prioritne pre hráčov z Česka a zo Slovenska.

 • Čo robíme?

  Naším poslaním je pravidelne organizovať kvalitné turnajové zázemie, vďaka ktorému môžu naši užívatelia jedného dňa naštartovať svoju kariéru profesionálnych hráčov. To všetko s možnosťou získať reálne peniaze pri výhrách v jednotlivých turnajoch. Pri realizácií turnajov je pre nás hlavnou prioritou zabezpečiť komfort a maximálnu spokojnosť našich hráčov.

 • Ako funguje náš turnajový systém?

  Turnaje majú vopred naplánované počiatočné časy. Pre výhru v našich turnajoch musí jednotlivec alebo skupina hráčov ovládnuť turnaj tým spôsbom, že buď z hry vyradí všetkých svojich konkurentov alebo splní všetky stanovené požiadavky potrebné k výhre. Po úspešnom zvládnutí turnaja bude jednotlivec alebo skupina hráčov odmenená kreditmy (GC).

 • Ako sa pripojiť do turnaja?

  Pre pripojenie do turnajov je nutné založiť účet na našich webových stránkach. Následne po registrácií bude užívateľovi automaticky zaslaný email s aktivačným kódom. (V prípade, že email neprišiel doporučujeme skontrolovať spam a ostatné priečinky.)

  Po úspešnom vytvorení účtu si môže hráč vybrať turnaj na ktorom chce účinkovať. Zoznam všetkých aktívnych turnajov sa nachádza na domovskej stránke. Po konečnom prihlásení na turnaj príde hráčovi na email správa od administrátora s rozšírenými informáciami ku konkrétnemu turnaju.

 • Ako fungujú kredity (GC)?

  Hlavnou menou našej organizácie sú kredity (GC alebo Gladiator Coins), ktoré nahrádzajú reálne peniaze. Tieto kredity sú potrebné pre účinkovanie a pôsobenie v našich turnajoch. Manipulácia s kreditmi nie je povolená, jedinou možnosťou je kredity prekonvertovať na reálne peniaze.

  Viac info o kreditoch nájdete na podstránke kredity.

 • Ako fungujú sezóny?

  Sezóny sú stanovené časové obdobia, zväčša trvajúce 1-2 mesiace, na konci ktorých sa ukončujú posledné aktívne turnaje a pripravujú sa novinky a vylepšenia našej platformy do budúcnosti. Na konci sezóny je taktiež umožnené hráčom žiadať o výber peňazí. Každá sezóna so sebou prinesie niečo nové, čo posunie úroveň projektu Colossus Tournament o stupeň vyššie! :)

 • Budú všetky turnaje streamované?

  Určite nie, to či bude turnaj streamovaný závisí od dostupnosti našich streamerov. To znamená, že pravidelnosť streamovaných turnajov je čisto náhodná. Do budúcnosti sa však posnažíme spraviť všetko preto, aby každý jeden turnaj mal svoj stream spoločne s príslušným komentárom a ostatnými aktivitami.

 • Čo znamená, že je prvá sezóna zdarma?

  To znamená, že na všetky turnaje organizované počas prvej sezóny bude vstup zdarma pričom pri výhre v turnajoch hráči dostanú celú odmenu v kreditoch.